Fotbal

Anglie porazila Slovensko 2:1 v prodloužení

V den zápasu 15. kola Evropského poháru 2024 probíhá boj o kvalifikaci o čtvrtfinále Evropského poháru. Na tuto hru se těší i tisíce fanoušků. Ve čtvrtfinále se Anglie střetla se Slovenskem na stadionu Schalke. Anglie také těsně porazila Slovensko 2:1 a úspěšně postoupila do čtvrtfinále Evropského poháru.

Jako hostitel také Slovensko v úvodu velmi urputně útočilo, na začátku vedlo 1:0. Ve druhém poločase se angličtí hráči nevzdávali snadno a Bellingham háčkem vyrovnal skóre. Tento gól také dodal velkou sebedůvěru hráčům v dresech Anglie. Na konci základní hrací doby byly oba týmy nerozhodně 1:1 a nastoupily do prodloužení. Anglie se svými hvězdnými hráči prokázala svou kvalitu. Kane skóroval hlavičkou a úspěšně přepsal skóre na 2:1.

V závěru utkání Anglie porazila Slovensko 2:1 a úspěšně postoupila do čtvrtfinále Evropského poháru.